Raději byste mu pořídila auto

 http://www.autoskola-praha-mm.cz/akce http://www.autoskola-praha-mm.cz/akce http://www.autoskola-praha-mm.cz/akce http://www.autoskola-praha-mm.cz/akce http://www.autoskola-praha-mm.cz/akce http://www.autoskola-praha-mm.cz/akce http://www.autoskola-praha-mm.cz/akce http://www.autoskola-praha-mm.cz/akce http://www.autoskola-praha-mm.cz/akce http://www.autoskola-praha-mm.cz/akceKdyž jste se to dozvěděla, tak jste měla pocit, že se váš syn zbláznil. Jistě, dosud o tom několikrát mluvil, nicméně vy jste to považovala za takové to klukovské trumfování, vždyť chlapi se musí neustále předvádět a naparovat, znáte to od svého manžela.

Jenže nyní vám váš syn oznámil, že se chce kvůli řidičáku na motorku http://www.autoskola-praha-mm.cz/akce přihlásit do autoškoly a vy z toho vůbec nejste nadšená.

Jako první se vám totiž před očima vybavily všechny ty novinové titulky o tom, jak mladý řidič nezvládl řízení a zabil se nárazem do protijedoucího vozu. A všichni víme, jak jsou mladí kluci horkokrevní, zvláště, když mají k dispozici takový stroj.


</div>

<p>Ještě, aby se tak vašemu synovi něco stalo, to by byl váš konec. <u>Zkusíte ho ještě přemluvit, aby si raději pořídil automobil, ten je mnohem bezpečnější</u>.</p>

            <div class=
Raději byste mu pořídila auto
5 (100%)1
300-250banner3.png