Raději byste mu pořídila auto

 http://www.autoskola-praha-mm.cz/akce http://www.autoskola-praha-mm.cz/akce http://www.autoskola-praha-mm.cz/akce http://www.autoskola-praha-mm.cz/akce http://www.autoskola-praha-mm.cz/akce http://www.autoskola-praha-mm.cz/akce http://www.autoskola-praha-mm.cz/akce http://www.autoskola-praha-mm.cz/akce http://www.autoskola-praha-mm.cz/akce http://www.autoskola-praha-mm.cz/akce http://www.autoskola-praha-mm.cz/akce http://www.autoskola-praha-mm.cz/akce http://www.autoskola-praha-mm.cz/akce http://www.autoskola-praha-mm.cz/akce http://www.autoskola-praha-mm.cz/akceKdyž jste se to dozvěděla, tak jste měla pocit, že se váš syn zbláznil. Jistě, dosud o tom několikrát mluvil, nicméně vy jste to považovala za takové to klukovské trumfování, vždyť chlapi se musí neustále předvádět a naparovat, znáte to od svého manžela.

Jenže nyní vám váš syn oznámil, že se chce kvůli řidičáku na motorku přihlásit do autoškoly a vy z toho vůbec nejste nadšená.

Jako první se vám totiž před očima vybavily všechny ty novinové titulky o tom, jak mladý řidič nezvládl řízení a zabil se nárazem do protijedoucího vozu. A všichni víme, jak jsou mladí kluci horkokrevní, zvláště, když mají k dispozici takový stroj.

Ještě, aby se tak vašemu synovi něco stalo, to by byl váš konec. Zkusíte ho ještě přemluvit, aby si raději pořídil automobil, ten je mnohem bezpečnější.

Ohodnoťte příspěvek